Weź udział w ankiecie Veracomp i Huawei

Ostatnie miesiące są ważnym sprawdzianem dla placówek medycznych i edukacyjnych. Aby sprostać najnowszym wyzwaniom, wymagają one niezwykłego zaangażowania ludzi, ale także sprzętu o najwyższej wydajności.

Huawei Enterprise – światowy gigant technologiczny i Veracomp – dystrybutor rozwiązań tego producenta, zapraszają do udziału w badaniu, które odpowie na najważniejsze pytania dotyczące infrastruktury IT w szpitalach, przychodniach oraz na uczelniach i w szkołach.

Udzielone odpowiedzi posłużą do stworzenia raportu „Potrzeby technologiczne placówek medycznych i edukacyjnych”, który można otrzymać poprzez zaznaczenie zgody umieszczonej pod ankietą. Dzięki lekturze tego podsumowania osoby odpowiedzialne za decyzje dotyczące nowych wdrożeń poznają trendy w innych placówkach i dowiedzą się jaka jest ich pozycja w cyfrowej transformacji. Wspólnie ocenimy także podejście placówek medycznych i edukacyjnych do innowacyjnych technologii.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu i serdecznie dziękujemy za wszystkie odpowiedzi!Administratorem Twoich danych osobowych jest Veracomp SA z siedzibą w Krakowie. Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych przez Administratora jest jego uzasadniony interes polegający na kierowaniu komunikacji marketingowej do osób, które ją zamówiły, oraz do swoich klientów.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności znajdującej się na stronie internetowej https://www.veracomp.pl/polityka-prywatnosci