Eksperci Huawei opowiedzą o macierzach i Programie Partnerskim 2020

W najbliższych dniach odbędą się dwa webinary Huawei, podczas których eksperci producenta przedstawią możliwości flagowej macierzy OceanStor Dorado V6 oraz zalety uczestnictwa w programie partnerskim. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tych szkoleniach, a jeśli terminy webinarów kolidują z innymi obowiązkami – nic straconego. Wystarczy się zarejestrować, by otrzymać nagranie.

WEBINAR: Unikalne cechy nowej generacji All-Flash – OceanStor Dorado V6

Na rynku IT jest wiele dostępnych rozwiązań wydajnego i bezpiecznego przechowywania danych. Wybór jednego z nich jest najczęściej wynikową kilku aspektów, takich jak cena, funkcjonalność, jakość, bezpieczeństwo. Co jeśli możesz wyróżnić się w każdym z nich na tle konkurencji? Co jeśli dodatkowo zwiększysz swoją marżowość?

Zapraszamy na webinar poświęcony najnowszej generacji macierzy All-Flash Dorado V6 oraz programom i promocjom partnerskim.

KIEDY: 25 marca (środa), godz. 10:00

PROWADZĄCY: Konrad Tutak, IT Product Manager, Huawei Enterprise Polska

Link do rejestracji: http://bit.ly/3acImlm


WEBINAR: Huawei @ Poland. Program Partnerski 2020

Wiele firm technochologicznych próbuje stworzyć na danym rynku ekosystem pozwalający optymalnie obsłużyć odbiorców ich rozwiązań. Także Huawei podjęło taką próbę i skutecznie ją wdraża. Podczas tego spotkania zaprezentujemy sposób działania kanału partnerskiego Huawei w Polsce, opowiemy jak robimy biznes i ułatwiamy partnerom efektywną współpracę z nami.

Zapraszamy na webinar poświęcony programowi dla partnerów Huawei w Polsce.

KIEDY: 31 marca (wtorek), godz. 10:00

PROWADZĄCY: Tomasz Czarnecki, Senior Channel Manager, Huawei Enterprise Polska

Link do rejestracji: http://bit.ly/33yGKA3