Huawei FusionModule800 w magazynie CRN

W styczniowym numerze magazynu CRN ukazał się tekst poświęcony rozwiązaniu Huawei FusionModule800, służącemu do budowy inteligentnego, bezpiecznego i oszczędnego centrum danych.

Michał Wielgus, Product Manager Huawei w Veracomp, opisał najważniejsze czynniki, które trzeba uwzględnić przy projektowaniu firmowego data center. Okazuje się, że doskonale odpowiada na nie FusionModule800, który integruje dystrybucję zasilania (PDU), zasilanie awaryjne, monitorowanie oraz chłodzenie szafy rack na urządzenia. Przekłada się to nie tylko na oszczędność kosztów, ale także powierzchni użytkowej budynku przeznaczonej pod budowę serwerowni.

Dodatkową zaletą Huawei FusionModule800 są zintegrowane czujniki wilgotności, wody, temperatury i dymu, a także mechanizm otwierający automatycznie drzwi wszystkich szaf w przypadku pożaru, aby środek gaśniczy mógł przedostać się do ich wnętrza. Ponadto dzięki zamkniętej konstrukcji serwerownia emituje mniejszy hałas i lepiej chroni urządzenia przed dostępem kurzu – pisze Michał Wielgus.

Serdecznie zachęcamy do lektury na stronie magazynu CRN. Kliknij w banner po prawej stronie, by przejść do artykułu.